Czas na zmiany, czas na …? c.d.

Koniec z marzeniami, które są tylko planami. Pora RUSZYĆ SIĘ z miejsca, DZIAŁAĆ i dalej się ROZWIJAĆ. Od czego zacząć ? Przede wszystkim od zrobienia pierwszego kroku… kolejne przyjdą same, aż w końcu uda nam się zdobyć świętą GÓRĘ S ( zwaną inaczej Górą Szczęścia/ Sukcesu) i w rezultacie mieć lepsze, szczęśliwsze życie.. Czego chcieć więcej?


Czasami trzeba zrezygnować z tego, co przestaje nas cieszyć… bo dzięki temu może znaleźć się coś, co doda nam skrzydeł i pozwoli latać.  Wyfrunęłam więc z jednej pracy, by świetnie latać w drugiej i rozwinąć skrzydła w karierze zawodowej.  W nowym miejscu i z nowymi ludźmi. Aktualnie działam we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka (polecam zajrzeć :D) jako instruktor zajęć plastycznych… szukam też nowych miejsc, do których mogłabym przyfrunąć z moimi twórczymi zajęciami, ponieważ lubię dzielić się pozytywną energią.

A tak przy okazji… Zgadnijcie co robię w najbliższą sobotę? Jedyną, wolną sobotę od nie pamiętam kiedy? Idę na szkolenie. Będę poznawać tajniki ćwiczeń i zabaw integrujących przetrwałe odruchy.

Pozdrawiam J. 🙂

Chcesz wiedzieć kiedy dodaję nowy wpis lub prowadzę zajęcia? 

Zapisz się i bądźmy w kontakcie!